Dobrý den naši milí čtenáři,

máme za sebou pátek třináctého, ale na to se nemůžeme vymlouvat, protože jsme odehráli zápas už ve čtvrtek dvanáctého. Bohužel jsme hráli jako by byl pátek a nechali jsme soupeři skoro všechny body.  Prohráli jsme 2 : 14 a ne zrovna o málo. Snad to bude příště lepší. Držte nám palce v příštím domácím zápase proti Červenému Kostelci.

Díky. Ondra Votoček

Zpravodaj:

http://www.kkks.cz/zpravodaje/17/prebor_a/17-prebor_a-05.pdf

Zdravím všechny čtenáře,

protože jsme letos postoupili do přeboru, tak nás čekalo úplně první derby proti týmu C. Náš tým byl vzhledem k umístění v tabulce mírným favoritem a také proto, že soupeř řeší neustále nedostatek hráčů. Utkání bylo vyrovnané a dvojice předváděli urputné souboje, které určitě potěšili oči mnohých diváků kteří dorazili. Za náš tým chválým Tomáše Limberského 455, Míru Mejznara 419 a Lukáše Trýznu 419 a za soupeře Vláďu Šťastníka 421 a Petra Kynčla 419. Po zápase jsme zasedli ke společnému stolu a společně si s chutí zaspívali. Tímto děkuji Štěpánu Stránskému a Romanu Trýznovi za hudbu, kterou vytvořili hezkou, přátelskou atmosféru.

Děkuji všem zůčastněným i našim příznivcům.

Ondra Votoček

Zpravodaj:

http://www.kkks.cz/zpravodaje/17/prebor_a/17-prebor_a-04.pdf

Rohu zdar,

po týdnu Vás zase zdravím a s potěšením Vás budu informovat o našem posledním zápase. Horko těžko se tvořila základní soupiska, kde mi odřekli hned čtyři stálé opory týmu a tak jsme museli nasadit dorost. Přivítali jsme soupeře z Trutnova, který si sebou přivezl i své fanoušky. Naštěstí jim to tak nepadalo a my jsme svou trpělivostí sbírali kuželku ke kuželce a nakonec vyhráli v poměru 11 : 5 o 57kuželek. Chválím celý tým a uvidíme jak se bude příště dařit v Milovicích. Držte nám palce. Díky.

Ondra Votoček

zpravodaj :

http://www.kkks.cz/zpravodaje/17/prebor_a/17-prebor_a-02.pdf

 

 

 

Dobrý den milí čtenáři,

máme za sebou třetí odehrané kolo a buhužel také první letošní porážku. V Milovicích se nám bodově i herně moc nedařilo. Dobrý zápas odehrál Tomáš Limberský 442, Tereza Votočková 426 a také Lukáš Trýzna 426. Získali jsme pouze 4body a tak z toho byla prohra 4 : 12. Nevadí, byli to pro nás cenné zkušenosti. Příští zápas máme domácí derby a to bude na ostří nože.

Těšíme se na vaší návštěvu.

S pozdravem Ondra Votoček

Zpravodaj:

http://www.kkks.cz/zpravodaje/17/prebor_a/17-prebor_a-03.pdf

Dobrý den naši milí čtenáři,

chtěl bych Vás informovat o našem posledním zápase. V pátek jsme zajížděli do Jilemnice odehrát zápas o čelo tabulky. Bohužel se nám tolik nedařilo a zápas jsme prohráli o 13kuželek. Soupeř byl tentokráte o fous lepší a proto jsme mu také k zaslužené výhře gratulovali. Za náš tým výborně zahrál tradičně Tomáš Limberský a také Roman Trýzna. Příští zápas předehráváme již ve středu 8.2. od 18h a to proti také domácímu týmu Vrchlabí E. Bude to zřejmě lítý boj. Přijďte se podívat.

Ondra Votoček

 

http://www.kkks.cz/zpravodaje/16/soutez_a/16-soutez_a-14.pdf

Kalendář

loader

Přihlášení

logo

kablo

 

B&B stravování s.r.o.
Českých Bratří 509
543 14 Vrchlabí
Tel.: 725 647 133; 499 41 380
Rozvoz obědů do domu.