EDIT: Termín se posouvá na 31.03.2024!

Vážení sportovní přátelé,

dovolte mi Vás co nejsrdečněji pozvat na Velikonoční kuželkářský turnaj, který se úskuteční v neděli 24. března (31. března) na vrchlabské kuželně (Tyršova 783).

V 13:45 si budou první přihlášené dvojice losovat pořadí startů a první čtyři čtveřice zahájí turnaj ve 14:00. Přijít hned před druhou hodinou není povinnost. Účastnit se budou moci i ti, kteří dorazí později. Hrát se bude, dokud nás to všechny bude bavit a dokud bude zájem. 

Hraje se ve dvojicích. Na věku ani pohlaví nezáleží. Jedinou podmínkou je, že dvojici musí tvořit buď dva hráči neregistrovaní či jeden registrovaný a druhý neregistrovaný. Přijít si zahrát tedy může každý! Každý taky může hrát kolikrát chce, jen to vždy musí být s někým jiným. Startovné za každou dvojici činí 50 Kč.

Systém hry je prostý. Hráči se každým hodem střídají. Dvojice odehraje celkem 40 hodů přes dvě dráhy (plus čtyři hody na úvod jako rozehrání). Na každé dráze deset hodů do plných nasledovaných deseti hody do dorážky. Obě dráhy se sečtou a dvojice s nejlepším výkonem vyhrává.

Hraje se o drobné ceny, ale primární cíl je užít si nedělní odpoledne :)

Pro účástníky bude připraveno drobné občerstvení. Pokud byste i Vy chtěli přinést něco na ochutnání, budeme velmi rádi. K dispozici je na kuželně i malá kantýna.

Těšíme se na Vás!

Ondřej Stránský, hlavní organizátor